Strona główna | Linki | Katalog | Ogłoszenia | PTGEM | Subskrybcja | Ustaw startową | Do ulubionych | Poleć znajomym | Zaloguj się   
Aktualności
Informacje
Prawo
Trendy
Stowarzyszenia

Aktualny numer
Szukaj w serwisie

Targi jubilerskie w Polsce
  Dwadzieścia lat temu po raz pierwszy zorganizowano targi jubilerskie w powojennej Polsce. Po 1989 r. na naszym rynku pojawiało się coraz więcej złotych przedmiotów, a handel złotem przestał być traktowany jak przestępstwo. W Rzeczpospolitej Polskiej, w nowych warunkach ekonomicznych, wykonane bez finezji przedmioty przestały być atrakcyjne dla coraz bardziej wymagających nabywców. Burzliwie rozwijający się przemysł jubilerski potrzebował promocji swoich wyrobów. Tak zrodził się rynek targów jubilerskich. Niestety nie wszystkie imprezy przetrwały.

AMBERIF Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich
 Najdłużej działające w Polsce targi jubilerskie, które są największymi na świecie targami bursztynu.

AMBERMART Międzynarodowe Targi Bursztynu
  AMBERMART to młodszy brat AMBERIFU.
  Zakres targów obejmuje: srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, biżuterię i przedmioty dekoracyjne z bursztynu, biżuterię autorską, kamienie jubilerskie, sztukę użytkową.
  Targi AMBERMAT są otwarte dla szerokiej publiczności.

JUBINALE Letnie Targi Trendów Jubilerskich i Zegarkowych
  Targi zostały stworzone z myślą o rynku południowej Polski.

ZŁOTO SREBRO CZAS Targi Biżuterii i Zegarków
  Targi są prezentacją polskiego złotnictwa. Pod tą nazwą funkcjonują od 2000 r., mając swoją genezę we wcześniejszych warszawskich targach PAI TIME.
 
  Targi, których już nie ma
PAI TIME Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków
  Targi odbywały się w salach luksusowych hoteli Warszawy. Imprezie towarzyszyła wystawa polskiej biżuterii artystycznej w salach Galerii Zachęta. Zorganizowano dziesięć edycji, ostatnią w 2000 r.
WARSZAWSKI ZŁOTY CZAS Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków
  Targi odbywały się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Gromada w Warszawie a organizatorami imprezy byli Krajowa Izba Gospodarcza Jubilersko-Zegarmistrzowska, Ogólnopolski Klub Postępu Technicznego w Zegarmistrzostwie im. A.N. Patka oraz Expo Styl. W Centrum Gromada na powierzchni 2000 m2 zaprezentowało się 60 firm. Zorganizowano trzy edycje, ostatnią w 2003 r.
[ drukuj ]


Źródło wiadomości:
2(8)
Wydawca    Redakcja    Prenumerata    Reklama    Pomoc    Polityka prywatności    
Wszelkie prawa zastrzeżone.