Strona główna | Linki | Katalog | Ogłoszenia | PTGEM | Subskrybcja | Ustaw startową | Do ulubionych | Poleć znajomym | Zaloguj się   
Aktualności
Informacje
Prawo
Trendy
Stowarzyszenia

Aktualny numer
Szukaj w serwisie

Wyznaczamy standardy projektowania 3D
3DESIGN to najnowocześniejsze i najbardziej uniwersalne rozwiązanie do projektowania 3D dla jubilerów dostępne na polskim rynku już od 12 000 zł. Intuicyjna funkcjonalność programu, przyjazny interfejs, łatwa obsługa, polska wersja językowa oraz gotowe zestawy ćwiczeń sprawiają, że program jest bardzo prosty w obsłudze i łatwy do opanowania. Wyjątkową cechą która wyróżnia ten program wsród konkurencji to tzw. Parametryczność. W dużym uproszczeniu parametryczność pozwala na automatyczne dopasowanie całego modelu do wprowadzonych do niego zmian. Oznacza to, że na przykład zmieniając kształt, rozmiar lub ilość kamieni 3DESIGN automatycznie dopasuje model do wprowadzonych zmian. Dzięki parametryczności 3DESIGN możemy w szybki i łatwy sposób zmieniać aktualne kolekcje w zależności do aktualnych trendów mody.
3DESIGN posiada szeroką gamę narzędzi do projektowania 3D rozszerzoną dodatkowo o specjalną gamę narzędzi jubilerskich takich jak m.in kreatory kamieni, pierścionków, szyn oraz różnego typu opraw co pozwala projektantowi na znaczne skrócenie procesu projektowania. Drugą gałęzią narzędzi jubilerskich są funkcje takie jak m.in kreator pazórków, automatyczne osadzanie kamieni, frezowanie pozwalające na szybkie przygotowanie modelu do wydruku na dowolnej maszynie do szybkiego prototypu i jego wytworzenia Bardzo przydatną funkcja programu jest szkicowanie. Wykonany ręcznie szkic można wprowadzić do programu w postaci zdjęcia, a 3DESIGN stworzy na jego podstawie rzutnię pozwalającą w szybki sposób zbudować model 3D.
3DESIGN wyposażony jest w ogromną bibliotekę gotowych elementów takich jak szyny, oprawy, zapięcia, kamienie standardowe oraz pełną ofertę kamieni Svarovskiego. Ponadto bibliotekę wzorów możemy dowolnie rozszerzać poprzez wykonane przez siebie elementy. 3 DESIGN to także profesjonalne studio do tworzenia fotorealistycznych renderingów. Znajdą w nim Państwo 23 szablony do szybkiego tworzenia wizualizacji różnego typu biżuterii. Dodatkowo program wyposażono także studio filmowe do tworzenia wysokiej jakości animacji 3D modeli bizuterii. Nowościa jest możliwość tworzenia animacji interaktywnej w formacie FLASH pozwalająca na obejrzenie modelu pod kątem 360 stopni jedynie za pośrednictwem myszki.


[ drukuj ]


Źródło wiadomości:
4(14)
Wydawca    Redakcja    Prenumerata    Reklama    Pomoc    Polityka prywatności    
Wszelkie prawa zastrzeżone.